Kross Racing Team

Transfer Mai Włoszczowskiej do Kross Racing Team oraz plany na nadchodzący sezon.

THULE przygotowało dedykowane akcesoria do kamer GoPro!

Thule Legend nowa seria plecaków i futerałów na kamery GoPro!

Celem był medal! – Michał Gołaś o zwycięstwie Michała Kwiatkowskiego na MŚ.

— Od początku nastawialiśmy się na medal. To był jedyny cel, o którym rozmawialiśmy na odprawie. Nie mieliśmy żadnego planu B — mówił nam dziś rano przez telefon Michał Gołaś, wracający do kraju po największym w historii wyścigu polskiej reprezentacji zakończonym triumfem Michała Kwiatkowskiego.
Zdjęcia: © OPQS / Tim de Waele

Najnowsze

Czytaj więcej

THULE przygotowało dedykowane akcesoria do kamer GoPro!

Thule Legend nowa seria plecaków i futerałów na kamery GoPro!

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Kross Racing Team

Transfer Mai Włoszczowskiej do Kross Racing Team oraz plany na nadchodzący sezon.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Bikepark w Zieleńcu

Alpejski mikroklimat zobowiązuje. W Zieleńcu powstaje bikepark z prawdziwego zdarzenia. Produkcja czerwonych krwinek może teraz odbywać się tam w bardzo przyjemnych okolicznościach.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

EMTB Enduro zakończenie sezonu w Przesiece – 18 października

Sezon powoli zbliża się do końca pora więc zaprosić na ostatnią odsłonę tegorocznej serii - 18 października 2014 EMTB Enduro zagości w Karkonoszach. Tu nie ma ścianek ani luźnego melafiru, ale są za to niekończące się morza kamieni, które sprawiają że mimo obłych kształtów Sudety dostarczają prawdziwie alpejskich wrażeń - długo i technicznie. Wszystko to na wysokości do 1200 m n.p.m. w otoczeniu przyrody i malowniczych górskich miejscowości.

Czytaj więcej
zobacz więcej

Ludzie

Czytaj więcej

Andalucia Bike Race – rozmowa z Arkadiuszem Cyganem i Michałem Marciniakiem

Andalucia Bike Race – hiszpański wyścig etapowy rozgrywany w Andaluzji, mający 5-cio letnią historię, bardzo techniczny, a tym samym wymagający. W przyszłym roku na jego starcie stanie dwójka kolarzy, którym udzieliliśmy wsparcia w postaci naszego patronatu.
O swojej drodze na start tego wyścigu opowiadają Arkadiusz Cygan i Michałem Marciniak.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Szymonbike

Wywiad z najbardziej kontrowersyjnym kolarskim blogerem w Polsce.

Czytaj więcej
zobacz więcej

Sprzęt i gadżety

Czytaj więcej

Targi Bike Expo – dzień drugi

Wciaż kręcimy się po targach, pijemy dobrą kawę i oglądamy nowości, którymi będzie mógł cieszyć się już niebawem polski rynek. Wrzucamy na szybko kolejną porcję zdjęć.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Teraz Polska!

Polskie marki rowerowe rosną w siłę, a tegoroczne targi Bike Expo są tego kolejnym potwierdzeniem. Efektowne stoiska, ciekawe produkty i wszechobecna energia. Jedynie fatbike'ów mniej niż na Eurobike'u – i może dobrze?

Czytaj więcej
zobacz więcej

top 3

Wrzesień 2014

W nowym numerze

Magazyn Rowerowy e-wydanie

Idź

Filmy

Wybór redakcji

Wydarzenia

„MR” w OUT OF STH

W ramach 4. Międzynarodowego Biennale Sztuki Zewnętrznej OUT OF STH, organizowanego przez BWA Wrocław, „Magazyn Rowerowy” stał się partnerem kilku wydarzeń, które połączyły świat sztuki i sportu.

Bike Maraton z Kwiatkiem

Już w najbliższą sobotę, 16 sierpnia, w Szklarskiej Porębie rozegrana zostanie VII edycja tegorocznej serii Bike Maraton. Będzie to wyjątkowy Bike Maraton z kilku powodów.

Zacznij lepiej jeździć

Uwielbiasz swój rower, ale przy wjeździe w teren czujesz się trochę niepewnie? Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni możliwości swojego górala? Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz jazdę na rowerze, czy może jeździsz już rowerem od kilkunastu lat to szkolenia EMTB.pl gwarantują możliwość doskonalenia swojej techniki jazdy rowerem górskim pod czujnym okiem instruktorów, którzy zdradzą wam wszystkie tajniki panowania nad rowerem w terenie.

Zaczynamy Eurobike !

Dziś nad Jeziorem Bodeńskim w Niemczech po raz kolejny rozpoczęły się targi Eurobike. No, w zasadzie rozpoczną się jutro, ale dziś ich najciekawsza część, czyli Demo Day.

Eurobike 2014 odc. 1 – Nowości z Demo Day

Krótki spacer po alejkach Demo Daya i już wiemy, co zakręci branżę rowerową w nadchodzącym sezonie. Wszelkiej maści fatbiki – sztywne, z zawieszeniem, wspomagane elektrycznie – wieńczyły kolekcje wielu firm i pełno ich było na testowych trasach. Co jeszcze? Zobaczcie na zdjęciach.

Eurobike 2014 – odc. 2

Wszędzie te fatbajki... ale znaleźliśmy też kilka bardziej tradycyjnych (i użytecznych) rzeczy. Zapraszamy na pierwszą porcję nowości z targów Eurobike.

Wszystkie wydarzenia