ALAN BANASZEK NAJSZYBSZY NA OSTATNIM ETAPIE, GRODY DLA RUTKIEWICZA

Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji), Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice), Emanuel Piaskowy (Team Hurom) - to podium 52. CCC Tour Grodów Piastowskich.

GALERIA

Czytaj więcej

Szlakami Jury 2017 – galeria z prologu

wyniki z pierwszego dnia wyścigu:

Kategoria junior:

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14_pr_j.pdfTu

Kategoria junior młodszy:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

ALAN BANASZEK NAJSZYBSZY NA OSTATNIM ETAPIE, GRODY DLA RUTKIEWICZA

Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji), Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice), Emanuel Piaskowy (Team Hurom) - to podium 52. CCC Tour Grodów Piastowskich.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

KRYTERIUM NA OTWARCIE GRODÓW PIASTOWSKICH

Zwycięstwem Sylwestra Janiszewskiego (Wibatech 7R Fuji) zakończyło się kryterium otwierające 52. CCC Tour Grody Piastowskie w Legnicy.

Pierwszym liderem wyścigu - po wygraniu finałowego sprintu - został Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice)

Najlepszym młodzieżowcem został Konrad Gessner (Rad-Net Rose),
Najlepszym góralem Felix Gross (Rad-Net Rose),
Punktującym - Paweł Franczak (Hurom)

W piątek etap Złotoryja – Jawor, czyli z miasta złota do miasta chleba :)

O 11.00 start wyścigu amatorów.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA – ORLOVA Galeria z ostatniego etapu

Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA-ORLOVA etap IV GALERIA

Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Gracia – Orlova etap III – GALERIA

<p>Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA – ORLOVA galeria z II etapu

Dwie zawodniczki Mat Atom Developer na podium drugiego etapu Gracia - Orlova.
Katarzyna Wilkos była dziś druga a Marta Lach - trzecia.
Wyścig nadal odbywa się w fatalnych warunkach pogodowych...

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Gracia-Orlova etap I

Trzy pierwsze miejsca wywalczyły zawodniczki WM3 Pro Cycling. Wygrała Riejanne Markus.
Najlepsza z Polek - Alicja Ratajczak była dopiero 9., Daria Pikulik - 11. natomiast Katarzyna Wilkos 16. (MAT Atom Deweloper).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA ZDJĘĆ Z PUCHARU POLSKI W GRUDZIĄDZU – ITT

<p>Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

XXX MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI „ŚLĘŻAŃSKI MNICH” – Galeria

Paweł Franczak powtórzył sukces sprzed roku i ponownie wygrał finiszu z peletonu Ślężańskiego Mnicha. Za plecami zawodnika Team Hurom przyjechali Martin Boubal (CK Pribram) i Frantisek Sisr (CCC Sprandi Polkowice). Agnieszka Skalniak (Astana) okazała się szybsza od Marty Jaskulskiej (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) i Katarzyny Wilkos (MAT Atom Deweloper).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

KRYTERIUM w DZIERŻONIOWIE- 8 kwietnia – galeria i wyniki

Zwycięstwem Pawła Bernasa (Domin Sport) i Alicji Ratajczak (UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik) zakończyło się Międzynarodowe Kryterium Kolarskie "Dzierżoniów 2017" Memoriał Dyrektora LO SMS Zdzisława Szepke.

Czytaj więcej

top 3

Filmy

Wybór redakcji