GALERIA

Czytaj więcej

BAŁTYK-KARKONOSZE – ETAP PRZEDOSTATNI

Na czasówce pod przełęcz Okraj Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji) zajął drugie miejsce i ostatni etap pojedzie w żółtej koszulce.
Etap wygrał Kazach Vadim Pronskiy - (ASTANA CITY), trzeci był Adam Stachowiak (VOSTER UNIWHEELS).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Galeria z czwartego etapu Bałtyk-Karkonosze

Po szybkim i obfitującym w ataki początku, na czele wyłoniło się dwóch kolarzy Michael Gannopolskij (Team Erdinger Alkoholfrei) i John Harris (CCB Velotooler). Uzyskali oni ponad 10 minut…

Czytaj więcej
Czytaj więcej

TRZECI ETAP BAŁTYK-KARKONOSZE – galeria

Etap z metą w Zbąszynku wygrał Maximilian Beyer (Team ERDINGER Alkoholfrei) - sprint na kreskę przegrał Grzegorz Stepniak (Wibatech 7R Fuji) a trzeci był Andriy Kulyk (Kolss).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Bałtyk-Karkonosze galeria z drugiego etapu.

Na drugim etapie wyścigu najszybsi byli Andrii Kulik (Kolss) , Paweł Franczak (Team Hurom) oraz  Grzegorz Stępniak (Wibatech  Fuji).

   Galeria Darka Krzywańskiego

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA Z PIERWSZEGO ETAPU BAŁTYK – KARKONOSZE

Pierwsza trójka na tym etapie: Johim ARIESEN (Metec – TKH), który został równocześnie liderem wyścigu, drugi był Kamil Zieliński (Domin Sport), a trzeci Andriy Kulik (Kolss).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

SZLAKAMI JURY – OSTATNI ETAP

Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy) zajął pierwsze miejsce na ostatnim etapie XIV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakami Jury”. W klasyfikacji generalnej juniorów…

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Galeria z drugiego etapu Szlakami Jury

Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy) był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem wśród juniorów na drugim etapie wyścigu "Szlakami Jury".
Najszybszym juniorem młodszym był Robert Rzepka (UKKS Imielin Team Corratec).
W rywalizacji młodzików najszybszy był Łukasz Rykowski (KKS Ciechanów).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA Z I ETAPU „SZLAKAMI JURY”

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14.html

<p>Galeria Darka Krzywańskiego

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Szlakami Jury 2017 – galeria z prologu

wyniki z pierwszego dnia wyścigu:

Kategoria junior:

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14_pr_j.pdfTu

Kategoria junior młodszy:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

ALAN BANASZEK NAJSZYBSZY NA OSTATNIM ETAPIE, GRODY DLA RUTKIEWICZA

Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji), Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice), Emanuel Piaskowy (Team Hurom) - to podium 52. CCC Tour Grodów Piastowskich.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

KRYTERIUM NA OTWARCIE GRODÓW PIASTOWSKICH

Zwycięstwem Sylwestra Janiszewskiego (Wibatech 7R Fuji) zakończyło się kryterium otwierające 52. CCC Tour Grody Piastowskie w Legnicy.

Pierwszym liderem wyścigu - po wygraniu finałowego sprintu - został Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice)

Najlepszym młodzieżowcem został Konrad Gessner (Rad-Net Rose),
Najlepszym góralem Felix Gross (Rad-Net Rose),
Punktującym - Paweł Franczak (Hurom)

W piątek etap Złotoryja – Jawor, czyli z miasta złota do miasta chleba :)

O 11.00 start wyścigu amatorów.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA – ORLOVA Galeria z ostatniego etapu

Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej

top 3

Filmy

Wybór redakcji