GALERIA

Czytaj więcej

Bałtyk-Karkonosze galeria z drugiego etapu.

Na drugim etapie wyścigu najszybsi byli Andrii Kulik (Kolss) , Paweł Franczak (Team Hurom) oraz  Grzegorz Stępniak (Wibatech  Fuji).

   Galeria Darka Krzywańskiego

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA Z PIERWSZEGO ETAPU BAŁTYK – KARKONOSZE

Pierwsza trójka na tym etapie: Johim ARIESEN (Metec – TKH), który został równocześnie liderem wyścigu, drugi był Kamil Zieliński (Domin Sport), a trzeci Andriy Kulik (Kolss).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

SZLAKAMI JURY – OSTATNI ETAP

Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy) zajął pierwsze miejsce na ostatnim etapie XIV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakami Jury”. W klasyfikacji generalnej juniorów…

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Galeria z drugiego etapu Szlakami Jury

Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy) był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem wśród juniorów na drugim etapie wyścigu "Szlakami Jury".
Najszybszym juniorem młodszym był Robert Rzepka (UKKS Imielin Team Corratec).
W rywalizacji młodzików najszybszy był Łukasz Rykowski (KKS Ciechanów).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA Z I ETAPU „SZLAKAMI JURY”

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14.html

<p>Galeria Darka Krzywańskiego

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Szlakami Jury 2017 – galeria z prologu

wyniki z pierwszego dnia wyścigu:

Kategoria junior:

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14_pr_j.pdfTu

Kategoria junior młodszy:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

ALAN BANASZEK NAJSZYBSZY NA OSTATNIM ETAPIE, GRODY DLA RUTKIEWICZA

Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji), Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice), Emanuel Piaskowy (Team Hurom) - to podium 52. CCC Tour Grodów Piastowskich.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

KRYTERIUM NA OTWARCIE GRODÓW PIASTOWSKICH

Zwycięstwem Sylwestra Janiszewskiego (Wibatech 7R Fuji) zakończyło się kryterium otwierające 52. CCC Tour Grody Piastowskie w Legnicy.

Pierwszym liderem wyścigu - po wygraniu finałowego sprintu - został Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice)

Najlepszym młodzieżowcem został Konrad Gessner (Rad-Net Rose),
Najlepszym góralem Felix Gross (Rad-Net Rose),
Punktującym - Paweł Franczak (Hurom)

W piątek etap Złotoryja – Jawor, czyli z miasta złota do miasta chleba :)

O 11.00 start wyścigu amatorów.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA – ORLOVA Galeria z ostatniego etapu

Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA-ORLOVA etap IV GALERIA

Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Gracia – Orlova etap III – GALERIA

<p>Tu galeria zdjęć Dariusza Krzywańskiego:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GRACIA – ORLOVA galeria z II etapu

Dwie zawodniczki Mat Atom Developer na podium drugiego etapu Gracia - Orlova.
Katarzyna Wilkos była dziś druga a Marta Lach - trzecia.
Wyścig nadal odbywa się w fatalnych warunkach pogodowych...

Czytaj więcej

top 3

Czytaj więcej

10 dni do Pucharu Świata w kolarstwie torowym Pruszków 2017

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przełaje – Masłońskie – galeria zdjęć

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji