MAREK RUTKIEWICZ WYGRYWA BAŁTYK-KARKONOSZE TOUR

W Karpaczu na ostatnim etapie 52. Bałtyk – Karkonosze Tour zwyciężył Grigoriy Shtein (Astana City). W klasyfikacji generalnej triumfował Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji).

SZOSA

Czytaj więcej

MAREK RUTKIEWICZ WYGRYWA BAŁTYK-KARKONOSZE TOUR

W Karpaczu na ostatnim etapie 52. Bałtyk – Karkonosze Tour zwyciężył Grigoriy Shtein (Astana City). W klasyfikacji generalnej triumfował Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

BAŁTYK-KARKONOSZE – ETAP PRZEDOSTATNI

Na czasówce pod przełęcz Okraj Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji) zajął drugie miejsce i ostatni etap pojedzie w żółtej koszulce.
Etap wygrał Kazach Vadim Pronskiy - (ASTANA CITY), trzeci był Adam Stachowiak (VOSTER UNIWHEELS).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

TRZECI ETAP BAŁTYK-KARKONOSZE – galeria

Etap z metą w Zbąszynku wygrał Maximilian Beyer (Team ERDINGER Alkoholfrei) - sprint na kreskę przegrał Grzegorz Stepniak (Wibatech 7R Fuji) a trzeci był Andriy Kulyk (Kolss).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Bałtyk-Karkonosze galeria z drugiego etapu.

Na drugim etapie wyścigu najszybsi byli Andrii Kulik (Kolss) , Paweł Franczak (Team Hurom) oraz  Grzegorz Stępniak (Wibatech  Fuji).

   Galeria Darka Krzywańskiego

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA Z PIERWSZEGO ETAPU BAŁTYK – KARKONOSZE

Pierwsza trójka na tym etapie: Johim ARIESEN (Metec – TKH), który został równocześnie liderem wyścigu, drugi był Kamil Zieliński (Domin Sport), a trzeci Andriy Kulik (Kolss).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

ZAPREZENTOWANO 74. TOUR DE POLOGNE

Uroczysta gala, na której zaprezentowana została trasa Tour de Pologne odbyła się na torze kolarskim w Pruszkowie. Wśród wielu gości Czesława Langa nie zabrakło Ministra Sportu Witolda Bańki, Dyrektora Generalnego Międzynarodowej Unii Kolarskiej Martina Gibbs’a oraz przedstawicieli sponsorów, partnerów, kolarskich gwiazd z dawnych lat oraz mediów.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

SZLAKAMI JURY – OSTATNI ETAP

Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy) zajął pierwsze miejsce na ostatnim etapie XIV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakami Jury”. W klasyfikacji generalnej juniorów…

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Galeria z drugiego etapu Szlakami Jury

Filip Maciejuk (KS Pogoń Mostostal Puławy) był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem wśród juniorów na drugim etapie wyścigu "Szlakami Jury".
Najszybszym juniorem młodszym był Robert Rzepka (UKKS Imielin Team Corratec).
W rywalizacji młodzików najszybszy był Łukasz Rykowski (KKS Ciechanów).

Czytaj więcej
Czytaj więcej

GALERIA Z I ETAPU „SZLAKAMI JURY”

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14.html

<p>Galeria Darka Krzywańskiego

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Szlakami Jury 2017 – galeria z prologu

wyniki z pierwszego dnia wyścigu:

Kategoria junior:

http://godlewski-sport.cba.pl/szosa/2017/20170512_14/20170512_14_pr_j.pdfTu

Kategoria junior młodszy:

Czytaj więcej
Czytaj więcej

TWIERDZA W SREBRNEJ GÓRZE ZDOBYTA PRZEZ RUTKIEWICZA

Marek Rutkiewicz (Wibatech 7R Fuji) wygrał etap Grodów Piastowskich z Dzierżoniowa do Twierdzy w Srebrnej Górze.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Filippo Fortin wygrał pierwszy etap Grodów Piastowskich

Pierwszy na 1. etapie był Filippo Fortin (Tirol Cycling Team), drugi Grzegorz Stępniak (Wibatech 7R Fuji) a trzeci Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice).

Czytaj więcej

top 3

Filmy

Wybór redakcji