Już wkrótce Bike Adventure!

Zostało już kilka dni do rowerowej przygody roku Bieke Adventure. Dla uczestników przygotowaliśmy 110 nagród w klasyfikacji generalnej, kilkanaście zegarków Festina, sprzęt rowerowy od Harfy-Harryson, sprzęt turystyczny od Campusa i zestawy energetyczne Enervita. Podczas Bike Adventure nie zabraknie wspólnego ogniska, koncertów czy pokazu Trialu rowerowego.
Dołącz do nas on-line http://online.datasport.pl/zapisy/bikeadv10/zapisyonline.php
Dokładny program imprezy na www.bikeadventure.pl

Dla kogo jest Bike Adventure
Bike Adventure to przygoda dla prawdziwych zapaleńców. Osób, które oprócz rowerowych zmagań przede wszystkim cenią sobie dobre towarzystwo, dla których, nie miejsce na podium jest najważniejsze, a raczej zmaganie się ze swoimi niemocami. Bike Adventure to miejsce, w którym krzyżują się sport i dobra zabawa. To trzydniowy indywidualny wyścig, ale nie dla zupełnych indywidualistów, to impreza dla ludzi dzielących tę samą pasję, doceniających walory trasy, ale i wieczorne imprezy w gronie ludzi myślących podobnie. To impreza dla lubiących dobrą zabawę w doborowym towarzystwie ze sportowym zacięciem.

Termin : od piątku do niedzieli 2-4 lipca 2010
Miejsce: Jelenia Góra – Cieplice „Park Norweski”
Impreza : 4 etapowy wyścig Bike Adventure

Etap Pierwszy
Piątek godzina 17.00. na Szrenicę ( 1362 m n.p.m.). Mimo krótkiego dystansu ( 5 km ) na zawodników czeka aż 600 m przewyższenia.
Start do etapu nastąpi spod ruin skoczni narciarskiej w Szklarskiej Porębie. Trasa od skoczni prowadzi do wodospadu Kamieńczyk, a później czerwonym szlakiem przez Halę Szrenicką aż do samej Szrenicy.

Etap drugi
Sobota godzina 9.00 start 51 kilometrowego maratonu, którego trasa wiedzie w okolice Szklarskiej Poręby.

Etap trzeci
Sobota godzina 18.00 wyścig XC na dystansie 10 kilometrów w Parku Norweskim w Jeleniej Górze.

Etap Czwarty
Niedziela godzina 9.00 start do 60 kilometrowego maratonu poprowadzonego trasą w okolicach Borowic, między innymi drogą na Dwa Mosty z najwyższym punktem w pobliżu Zamkowych Skał przy Drodze Chomontowej.
Jeżeli zależy Ci na spotkaniu podobnych ludzi, wypoczynku z dala od zgiełku miasta i spędzenia 3 dni na rowerze – ta impreza jest stworzona dla Ciebie zapisz się już teraz.
Zobacz szczegółową mapę tras i przewyższeń
http://www.bikeadventure.pl/index.php?page=mapa
Szczegóły na www.bikeadventure.pl

top 3

Czytaj więcej

10 dni do Pucharu Świata w kolarstwie torowym Pruszków 2017

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przełaje – Masłońskie – galeria zdjęć

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach