Kielce Bike-Expo, 15-17.10.2010

W dniach od 7 do 10 października odbędzie się już 13. edycja czeskich targów rowerowych, największej tego typu imprezy w regionie środkowej Europy. Zapraszamy do ich odwiedzenia!
Organzatorzy zrobili wiele, by targi uatrakcyjnić. Tradycyjnie impreza odbywała się w terminie późniejszym, na początku listopada, ale chcąc uniknąć problemów pogodowych przeniesiono ją na wcześniejszy termin. Oprócz tego, wzorem innych czołowych wystaw na świecie, po raz pierwszy podczas pierwszego dnia targów przetestować będzie można rowery na znajdujących się tuż obok hal specjalnych trasach. Jak przystało na imprezę czeską oczywiście dotyczy ona w dużej części rynku naszych południowych sąsiadów, ale zapowiadane są także ekspozycje innych światowych marek. Równocześnie odbywają się też targi branżowe Sport Life.
Warto pamiętać o tym, że dzień pierwszy i połowa kolejnego przeznaczone są wyłącznie dla branży rowerowej! Zarejestrować się i kupić bilety można za pośrednictwem strony organizatora http://www.bvv.cz/bikebrno-gb.

top 3

Czytaj więcej

10 dni do Pucharu Świata w kolarstwie torowym Pruszków 2017

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przełaje – Masłońskie – galeria zdjęć

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach