Mistrz jest jeden!

Informacja, jaką dostaliśmy od organizatora brzmi:
„Pogoda na Bike Maraton zapowiada się idealnie, już od dzisiaj nie pada, a w sobotę i w niedzielę wręcz doskonała aura na rowerowe zmagania. Temperatura odczuwalna w weekend to 17- 20 stopni, zachmurzenie małe i co najważniejsze żadnego deszczu. Zmierz się z najpiękniejszymi szlakami Gór Izerskich i Karkonoszy.
Już w sobotę optymalne miejsce na aktywny wypad za miasto Świeradów Zdrój i przedostatni Bike Maraton w tym sezonie. Trzy trasy po Górach Izerskich do wyboru, kultowy podjazd na Stóg Izerski, Rezerwat Torfowisk, Polana Jakuszycka. Strat maratonu o 11.00 przy Domu Zdrojowym. Przyjedź do Świeradowa Zdroju i pokonaj jeden z trzech dystansów HARO 31km, MEGA 46km i GIGA 71km. Przygotuj siebie i swój rower na zróżnicowane podłoże w dużej części szerokie drogi leśne szutrowe i asfaltowe.
Dowiedz się więcej o trasie http://bikemaraton.com.pl/imprezy/y/2010/eid/60/sub/trasa

W niedzielę wybierz się w Karkonosze do Karpacza na Finał naszej imprezy start o godzinie 11.00 ze Stadionu Miejskiego. Krótka ale trudna trasa do atrakcji można na pewno zaliczyć Dwa Mosty czy Drogę Chomontową Wybierz jedną z trzech dystansów Haro 29 km, MEGA 51 km i GIGA 73 km.
Przyjrzyj się trasie na http://bikemaraton.com.pl/imprezy/y/2010/eid/63/sub/trasa ”
Zapraszamy!

top 3

Czytaj więcej

Przełaje – Masłońskie – galeria zdjęć

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach