Reklama

Nie tylko Pismo!

Rower to coś więcej niż środek transportu. Rower to symbol stylu życia ludzi niezależnych, którzy świadomie wybierają i chcą zmieniać rzeczywistość. Dla takich ludzi tworzymy nasze pismo. Razem wciąż i na nowo odkrywamy rower i to, co nam daje. Znamy w nim każdy detal, dbamy o niego, przecieramy nowe szlaki, w poszukiwaniu takich samych zapaleńców. Łączy nas jedno – emocjonalny stosunek do naszych maszyn i tego, co z ich pomocą możemy przeżyć. Właśnie takie zaangażowanie pozwoliło nam odnieść sukces i uplasować się na pozycji lidera. Kreując rowerową rzeczywistość, poruszamy ludzi!

 

Zalety reklamy w Magazynie Rowerowym

Docieramy do precyzyjnie dobranej grupy docelowej – świadomego czytelnika, dla którego jesteśmy wiarygodnym źródłem informacji. W pełni wykorzystujemy możliwości, jakie daje prasa – najbardziej elastyczne z mediów. Reklama w Magazynie Rowerowym staje się integralną częścią pisma, czytelnik traktuje ją jako niezbędny dodatek do artykułu. Wracając do tekstu, wraca również do reklamy. Budując świadomość czytelnika, kreujemy jego potrzeby. Tylko prasa daje możliwość umieszczenia reklam w niestandardowej formie. To wszystko decyduje o efektywności zainwestowanych w dotarcie do czytelnika pieniędzy.

 

Profil pisma

Magazyn Rowerowy to poradnikowy miesięcznik promujący najnowsze trendy rowerowego świata. Przyczyniamy się do rozwoju wszystkich form kolarstwa, propagujemy bezpieczną jazdę na rowerze oraz prezentujemy polski, rozwijający się rynek rowerowy. Poradnikowy charakter, rzetelne testy, szeroko pojęta turystyka i stojące za nami autorytety to atuty, dzięki którym zdobyliśmy i utrzymujemy pozycję lidera na branżowym rynku wydawniczym.

 

Grupa docelowa

Docieramy do ludzi aktywnych i niezależnych w wieku 21–44 lata z wyższym lub średnim wykształceniem, z których 91% to mężczyźni. Nasi czytelnicy korzystają z roweru nie tylko jako środka transportu, jest on także elementem ich stylu życia. Świadomie inwestują w siebie oraz dbają o kondycję i zdrowie. Cenią markowe produkty, również te niezwiązane z ich rowerowym hobby. W 2010 roku 37% ankietowanych planuje zmianę lub zakup roweru, co czwarty amortyzatora i osprzętu. Aż 71% naszych czytelników planuje urlop z rowerem, w ocenie 98% zyskaliśmy wiarygodność w testach i prezentacjach rowerów i akcesoriów.

 

Promocja

Magazyn Rowerowy jest dystrybuowany przez wszystkie sieci kolporterskie w Polsce. Tytuł wspierają akcje promocyjne w punktach sprzedaży, reklama prasowa oraz eventy podczas największych imprez rowerowych, nad którymi objęliśmy patronat: Tour de Pologne czy cykl imprez Bike Maraton.

 

Dodatki tematyczne

Numer otwierający sezon wzbogacamy o Kalendarz Treningowy stworzony przez fachowców. Jest on specjalnie ułożonym planem treningów, zarówno dla tych, którzy od kilku lat startują w imprezach, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją rowerową przygodę. Z kolei 16-stronicowy Poradnik Kibica poświęcony Tour de Pologne, zawierający sylwetki liderów i faworytów, informacje o trasie oraz ciekawostki dotyczące wyścigu, ma za zadanie przybliżyć czytelnikom tę najbardziej prestiżową kolarską imprezę w Polsce. Forma dodatków umożliwia ich wyjęcie z gazety i korzystanie przez cały rok.

 

www.magazynrowerowy.pl i TDP Live

Wydanie wspiera witryna internetowa www.magazynrowerowy.pl. Internauci odnajdą tam zapowiedzi najbliższego wydania, informator z nowinkami rynkowymi oraz bogatą galerię zdjęciową. Jako patron prasowy największego polskiego wyścigu szosowego Tour de Pologne, od lat przeprowadzamy na żywo relację „online” z tej imprezy. Strona tdp.magazynrowerowy.pl w tygodniu wyścigu oraz po zawodach notuje kilkadziesiąt tysięcy odwiedzin z całego świata.

 

Prenumerata

Magazyn Rowerowy to w dużej mierze stali Czytelnicy. To właśnie oni mogą liczyć na szybkie dostarczenie magazynu prosto do domu, konkursy organizowane specjalnie dla nich czy upusty przy zamówieniach i gadżety. To wyrobiony Czytelnik stanowiący atrakcyjną grupę dla Reklamodawców.

 


Informacje o tytule

 

cykl wydawniczy:  miesięcznik – 10 numerów w roku 
nakład:  20.000 – 25.000 egz./wydanie 
format:  215 x 275 mm 
kolorystyka:  pełny kolor (4+4) 
objętość:  100 stron z okładką 
zasięg:  ogólnopolski 
dystrybucja:  Ruch SA, Kolporter SA, PolPerfect (cała sieć sklepów EMPiK), Inmedio, dobre sklepy rowerowe 
promocje:  bogaty program promocji w punktach sprzedaży, promocje na imprezach i targach 

W przypadku dalszego zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem reklamy.