SKŁAD KADRY NARODOWEJ NA SZOSOWE MISTRZOSTWA EUROPY

Polski Związek Kolarski przedstawia skład na Mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym, które odbędą się w Herning (Dania) w dniach 2-6.08.2017r.

 

SKŁAD KADRY NARODOWEJ NA SZOSOWE MISTRZOSTWA EUROPY

Elita Kobiet – selekcjoner Mariusz Mazur

  1. Brzeźna Monika – Mat Atom Deweloper
  2. Bujak Eugenia – BT City Ljubliana
  3. Jasińska Małgorzata – Cylance Pro Cycling
  4. Karasiewicz Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
  5. Pawłowska Katarzyna – Boels Dolmans
  6. Plichta Anna – WM3 Pro Cycling Team
  7. Szybiak Ewelina – Mat Atom Deweloper
  8. Wilkos Katarzyna – Mat Atom Deweloper

 

Elita Mężczyzn – selekcjoner Piotr Wadecki

  1. Banaszek Adrian – Kolss Cycling Team
  2. Bernas Paweł – Domin Sport
  3. Białobłocki Marcin – CCC Sprandi Polkowice
  4. Bodnar Maciej – Bora-Hansgrohe
  5. Domagalski Karol – One Pro Cycling
  6. Franczak Paweł – Team Hurom
  7. Gołaś Michał– Team Sky
  8. Gradek Kamil – One Pro Cycling
  9. Paterski Maciej – CCC Sprandi Polkowice
  10. Stępniak Grzegorz – Wibatech 7R Fuji

 

Kobiety U23 – trener Mariusz Mazur

  1. Lach Marta – Mat Atom Deweloper
  2. Nerlo Aurela – Mat Atom Deweloper
  3. Perekitko Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
  4. Płosaj Nikol – UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik
  5. Różyńska Nikola – Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziądz
  6. Ratajczak Alicja – UKS Mróz Colnago Jedynka Kórnik
  7. Skalniak Agnieszka – Astana Women’s Team

Mężczyźni U23 – trener Marek Leśniewski

  1. Banaszek Alan – CCC Sprandi Polkowice
  2. Brożyna Piotr – CCC Sprandi Polkowice
  3. Konwa Piotr – TC Chrobry Scott Głogów
  4. Paluta Michał – CCC Sprandi Polkowice
  5. Sajnok Szymon – Attaque Team Gusto
  6. Sławek Damian – GKS Cartusia
  7. Norbert Banaszek – Kolss Cycling Team

Juniorki- trener Marcin Adamów

  1. Bielawska Klaudia – UKS Koźminianka Koźminek
  2. Jaskulska Marta – BCM Nowatex Ziemia Darłowska
  3. Kumięga Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team
  4. Majewska Oliwia – UKS Copernicus- SMS Toruń
  5. Rysz Kaja – ZKS „Stal” Rzeszów
  6. Tonder Sara – LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Juniorzy – trenerzy: Waldemar Cebula, Tomasz Owsian

  1. Burczak Dawid-LKK ZM „Warmia” Biskupiec-SMS Świdnica
  2. Konieczny Mikołaj-KKS Gostyń-SMS Świdnica
  3. Kostański Mateusz-KLTC Konin-SMS Toruń
  4. Lewandowski Artur-UKS Copernicus-SMS Toruń
  5. Maciejuk Filip-KS Pogoń Mostostal Puławy-SMS Żyrardów
  6. Wawrzyniak Karol-UKS Copernicus-SMS Toruń

informacja prasowa.

top 3

Czytaj więcej

Przełaje – Masłońskie – galeria zdjęć

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach