Zwycięzcy Skandia Maraton Lang Team 2012

Podczas finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie poznaliśmy triumfatorów klasyfikacji generalnej. Odbyły się 32 dekoracje, wliczając w to Puchar Polski w Maratonie MTB. Zwycięzcom gratulujemy!
Jednym z największych triumfatorów finałowej edycji został Jerzy Łobożewicz, który sięgnął po główną nagrodę Jeepa Compassa. Rywalizował w Skandia Maraton Lang Team na dystansie Medio i opuścił tylko jeden start w Lublinie.

Przedstawiamy triumfatorów poszczególnych klasyfikacji

Klasyfikacja generalna MINI
K-1: Zofia Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów)
K-2: Agata Broda (Erkado RT Kraśnik)
K-3: Agnieszka Bożko (Orłów Murowany Team)
K-4: Iwona Piwowar (Neptun Lublin)
M-1: Krzysztof Oszust (Erkado RT Kraśnik)
M-2: Paweł Pięta (www.lemonbike.eu No-tubes)
M-3: Marcin Mazurek (Lubelskie Towarzystwo Kolarskie)
M-4: Piotr Pawlak (Corratec Team)
M-5: Sylwester Szymański (S-Pol Suwałki)
M-6: Kazimierz Gogolewski (Corratec Team)

Klasyfikacja generalna MEDIO
K-1: Aleksandra Królicka (MTB Rymanów)
K-2: Joanna Romaniuk (Skandia)
K-3: Jolanta Kowalska (BSA Pro Tour)
K-4: Ewa Bachmańska (Brubeck Kettler Team)
M-1: Filip Goleń (erkado RT Kraśnik)
M-2: Michał Ziułek (BSA Pro Tour)
M-3: Sebastian Hoppa (Sierakowice)
M-4: Tadeusz Korzeniewski (Corratec Team)
M-5: Andrzej Sadłecki (Brubeck Kettler Team)
M-6: Zbigniew Krzeszowiec (Dobre Sklepy Rowerowe Author)

Klasyfikacja generalna GRAND FONDO
K-2: Joanna Łuszczyńska (Gdynia)
K-3: Anna Świrkowicz (ASE Team)
M-1: Marcin Rutkowski (ALKS Stal Grudziądz)
M-2: Tomasz Bala (Erkado RT Kraśnik)
M-3: Zbigniew Górski (Corratec Team)
M-4: Krzysztof Podolski (MTB Team RMF-FM Adrenalin)
M-5: Zdzisław Baran (Corratec Team)
M-6: Kazimierz Maląg (Corratec Team)

Klasyfikacja drużynowa
1. Corratec Team
2. BSA Pro Tour
3. Brubeck Kettler Team


Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team

1. Magdalena Sadłecka (CCC Polkowice)
2. Magdalena Hałajczak (Corratec Team)
3. Aleksandra Dubiel (BSA Pro Tour)


1. Dariusz Batek (CCC Polsat Polkowice)
2. Bartosz Banach (HP-Sferis)
3. Aleksander Dorożała (Mbike Factory Team)

1. HP-Sferis
2. Corratec Team
3. CCC Polsat Polkowice

top 3

Czytaj więcej

10 dni do Pucharu Świata w kolarstwie torowym Pruszków 2017

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przełaje – Masłońskie – galeria zdjęć

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach