Reklama

Nie tylko Pismo!

Rower to coś więcej niż środek transportu. Rower to symbol stylu życia ludzi niezależnych, którzy świadomie wybierają i chcą zmieniać rzeczywistość. Dla takich ludzi tworzymy nasze pismo. Razem wciąż i na nowo odkrywamy rower i to, co nam daje. Znamy w nim każdy detal, dbamy o niego, przecieramy nowe szlaki, w poszukiwaniu takich samych zapaleńców. Łączy nas jedno – emocjonalny stosunek do naszych maszyn i tego, co z ich pomocą możemy przeżyć. Właśnie takie zaangażowanie pozwoliło nam odnieść sukces i uplasować się na pozycji lidera. Kreując rowerową rzeczywistość, poruszamy ludzi!

 

Profil

Magazyn Rowerowy to serwis promujący najnowsze trendy rowerowego świata. Przyczyniamy się do rozwoju wszystkich form kolarstwa, propagujemy bezpieczną jazdę na rowerze oraz prezentujemy polski, rozwijający się rynek rowerowy. Poradnikowy charakter, rzetelne testy, szeroko pojęta turystyka i stojące za nami autorytety to atuty, dzięki którym zdobyliśmy i utrzymujemy pozycję lidera na branżowym rynku.

 

Grupa docelowa

Docieramy do ludzi aktywnych i niezależnych w wieku 21–44 lata z wyższym lub średnim wykształceniem, z których 91% to mężczyźni. Nasi czytelnicy korzystają z roweru nie tylko jako środka transportu, jest on także elementem ich stylu życia. Świadomie inwestują w siebie oraz dbają o kondycję i zdrowie. Cenią markowe produkty, również te niezwiązane z ich rowerowym hobby. W 2010 roku 37% ankietowanych planuje zmianę lub zakup roweru, co czwarty amortyzatora i osprzętu. Aż 71% naszych czytelników planuje urlop z rowerem, w ocenie 98% zyskaliśmy wiarygodność w testach i prezentacjach rowerów i akcesoriów.

 

 


Informacje o tytule

W przypadku dalszego zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem reklamy.