Adrian Brzózka zwycięzcą Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team

1 października w Kwidzynie odbędzie się ostatnia, finałowa edycja Skandia Maraton Lang Team. Poznamy tegorocznych zwycięzców wszystkich klasyfikacji, w tym triumfatora Pucharu Polski Skandia Lang Team w maratonie MTB. Na koniec wielkie wręczanie nagród z Fiatem Punto My Life na czele.
Trasa maratonu ponownie prowadzi głównie drogami leśnymi, ale nie zabraknie też asfaltów i szutrów. Start i metę zlokalizowano na Placu Jana Pawła II w centrum miasta. Wyścig będzie należał do szybkich, gdyż trasa jest płaska, jednak może być zdradliwa, przez leżące na niej liście, a także odcinki piaszczyste. Zwycięzca z pewnością będzie musiał pokonać dystans z prędkością średnią powyżej 30 km/h.

Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team
Kwidzyn to ostatnia edycja tegorocznego Pucharu Polski. Sytuacja jest niezwykle ciekawa, gdyż to właśnie tutaj zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Łeb w łeb idą Adrian Brzózka oraz Andrzej Kaiser. Póki co na prowadzeniu jest ten drugi, ale mając w perspektywie, punkt regulaminu, który mówi, ze do klasyfikacji końcowej liczy się 5 najlepszych z 6 startów, to Brzózka, jest w lepszej sytuacji. Jak będzie, dowiemy się już w sobotę.

Co dalej?
To już ostatnia tegoroczna edycja Skandia Maraton Lang Team. Bądźcie jednak czujni, gdyż już pracujemy nad przyszłoroczną edycją, w której nie zabraknie ciekawych lokalizacji. Pamiętajcie również o treningu, bo stare porzekadło mówi, że wyścigi wygrywa się treningiem zimą. Informacje o Skandia Maraton Lang Team KWIDZYŃ
Start: godz. 11.00 - Pl. Jana Pawła II (przy ul. Katedralnej)
Dystanse: RODZINNY – 10 km MINI – 42 km MEDIO – 54 km GRAND FONDO –86 km
Przewyższenia: MINI – ok. 200 m, MEDIO – ok. 240 m, GRAND FONDO – ok. 350 m
Trudność: 3
Zalecane ogumienie: średni – gruby protektor (1,9 - 2,1)
Bufety na trasie: MINI - 2, MEDIO - 2, GRAND FONDO - 4
Biuro zawodów: Pl. Jana Pawła II (przy ul. Katedralnej)

top 3

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej
comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach