KONKURS! MR i Wydawnictwa Bezdroża. Wygrywajcie „Podręcznik przygody rowerowej”!

"Podręcznik przygody rowerowej" Wydawnictwa Bezdroża, którego premierę anonsowaliśmy w czerwcowym wydaniu, czeka w naszej Redakcji na godnych otrzymania go, odważnych, pozytywnie zakręconych sakwiarzy, którzy nie boją się poznawania świata z perspektywy siodełka rowerowego!

Przypominamy, że autorzy* “Podręcznika” dzielą się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas wielu wypraw w różne zakątki świata. Radzą, jaki kierunek wybrać i w jaki sprzęt się zaopatrzyć, jak zaplanować podróż na rowerze i jak ciekawie ją przeżyć. Przestrzegają przed potencjalnymi niebezpieczeństwami i niedogodnościami, a także informują, jak skutecznie ich unikać. Podręcznik pozbawiony jest nudnej teorii, autorzy skupiają się wyłącznie na praktycznych aspektach życia długodystansowego rowerzysty.

Jeśli zaliczacie się do "szalonych sakwiarzy", odbyliście już jakieś długodystansowe podróże i pakowaliście się kiedyś z myślą, jak zabrać ze sobą wszystko, co potrzeba, i nie obciążyć zbytnio roweru, DO KOŃCA SIERPNIA ślijcie na > zdjęcia swoich przygotowanych na daleką wyprawę maszyn (jeden autor - jedno zdjęcie!). Zapakowanych, objuczonych, sprytnie przystosowanych i przerobionych, kolorowych lub zamaskowanych, wystylizowanych. Z sakwami, torbami, torebkami, bidonami, bukłakami, przyczepkami i czym tam jeszcze chcecie.
Wśród osób, które do 31 sierpnia przyślą nam portrety swoich przygotowanych do ekstremalnych wypraw rowerów, wybierzemy przyszłych, szczęśliwych właścicieli "Podręcznika przygody rowerowej". Czekamy!
PS
Regulaminu konkursu szukajcie na www.magazynrowerowy.pl/konkursy

*Anna Maciąg, Robert Maciąg – W 2006 wyjechali w długą drogę do Indii na złożonych samodzielnie rowerach. Podróż zajęła im piętnaście miesięcy i zmieniła ich życie tak bardzo, że po powrocie nie umieli usiedzieć w domu i znów ruszyli w drogę. Przez wspólne lata przejechali razem ponad 22 tys. kilometrów i odwiedzili ponad dwadzieścia krajów. Na co dzień prowadzą warsztaty o świecie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

top 3

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej
comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach