Pell’s się rozpędza

Wśród czeskich firm najwyraźniej zapanowała moda na prezentacje rowerów z pełną amortyzacją, do ogólnego trendu dołączył też Pell’s. Model Ridelight może mieć różne warianty ramy, ale o wiele więcej wariantów wyposażenia.
Ridelight w podstawowej wersji to klasyczna konstrukcja jednozawiasowa z mocno przesuniętym ku przodowi głównym punktem obrotu. Skok nie jest porażający i wynosi praktyczne 100 mm, tym samym rower nadaje się idealnie do turystyki i ścigania w maratonach. Długi wahacz kontrolowany jest przez tłumik platformowy, w wyższych modelach jest to amortyzator Fox’a. Jak zapewnia producent, w najwyższej wersji wyposażenia, opartej na Shimano XTR, Mavikach SLR Disc i Fox’ach, rower waży tylko 11,1 kilograma. Jak na ramę aluminiową jest to wynik wzbudzający szacunek. Drugi zaprezentowany full Thorr FS150 w istocie jest „napompowaną” wersją Ridelighta, o skoku powiększonym do 150 milimetrów. Czesi oferują go w dwóch wariantach wyposażenia, oznaczonych jako Limit i Elite. Ma on stanowić jednocześnie uzupełnienie do sztywnego Thorra. Rower w topowej wersji waży 11,7 kilograma.
Kolekcję MTB uzupełniono też o rower na kołach 29-calowych, w dwóch wariantach wyposażenia. Na zdjęciu  powyżej model SE7EN-X, który został uznany za najlepszy czeski produkt sezonu.
Info: pells.cz
Dystrybutor: Piotr Przydział, tel. 014 626 06 70, www.pells.com.pl

top 3

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej
comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach