„Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa w formie audiobooka!

Od poniedziałku w sprzedaży jest już dostępna książka „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa w wersji do słuchania. Ten audiobook zapoczątkuje cykl zwany „Audiobiblioteką sportowca” wydawnictwa Ateria.
Projekt „Audiobiblioteka sportowca” skierowany jest do osób aktywnych, które nie zawsze mogą znaleźć czas na czytanie. Książki w wersji audio mogą być idealną alternatywą dla muzyki podczas ćwiczeń na siłowni. Jako pierwsza została nagrana książka „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa. Wprawdzie ten znany dziennikarz zajmuje się triathlonem, ale nie tylko triathloniści znajdą w publikacji coś dla siebie. „Trzy mądre małpy” to przede wszystkim osobisty dziennik o tym, jak podnieść się z kanapy i zrobić coś dla swojego zdrowia. Audiobook nie mógłby odnieść sukcesu bez odpowiedniego lektora. W tym wypadku z historią Łukasza Grassa zapoznaje słuchacza znakomity aktor Bartłomiej Topa. Jego udział jest tym bardziej uzasadniony, że Bartek Topa sam jest triathlonistą. Dzięki temu na jakość audiobooka wpływają nie tylko jego umiejętności aktorskie, ale również znajomość tematu.
Audiobook „Trzy mądre małpy” jest dostępny w wersji CD w serwisie www.audiobook.pl oraz pliku mp3 do pobrania ze strony www i aplikacji mobilnych (iOS i Android) dzięki platformie Audeo.pl. Książkę można mieć zawsze przy sobie i odsłuchiwać w dowolnym czasie i miejscu. Polecamy!

top 3

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej
comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach