V Edycja Skoda Auto Grand Prix MTB, Gdynia, 11.06.2005

Magdalena Sadłecka i Marek Galiński wygrali w Gdyni piąty wyścig zawodów w kolarstwie górskim SkodaAuto Grand Prix MTB. Gdynia po raz pierwszy gościła uczestników GP MTB. Magda i Marek też wygrali swoje pierwsze w tym sezonie wyścigi. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej zachowała Maja Włoszczowska, która w sobotę była druga. Na trzeciej pozycji uplasowała się Anna Szafraniec (wszystkie Lotto). Tymczasem wśród panów nastąpiła zmiana lidera, zielona koszulka wróciła do Sergieja Rysenki. Mariusz Kowal tym razem dojechał z niewielką stratą na czwartym miejscu. więcej informacji: https://www.magazynrowerowy.pl/index.php?id=403&no_cache=1&bs=679&rbs=40