Kadra Polski na Mistrzostwa Europy MTB – Cappadocia/Turcja

Mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim w tureckiej Cappadocii coraz bliżej. Trener kadry narodowej Andrzej Piątek powołał na wyjazd do Turcji 11 osób. Impreza odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2007.

Tymczasem Polscy zawodnicy, a szczególnie kobiety szlifują swoją formę na różnorakich wyścigach. Maja Włoszczowska zdobyła złoto ze startu wspólnego na szosowych MP, Aleksandra Dawidowicz srebro w orliczkach, Anna Szafraniec i Magdalena Sadłecka startowały w PŚ MTB w Kanadzie, a Karolina Kozela wygrała Grand Prix Dohnany na Słowacji - wyścig zaliczany do klasyfikacji UCI.

Wśród męskiej części ekipy najlepiej w ostatnim czasie spisywał się Dariusz Batek, który ku zaskoczeniu wszystkich zdobył srebrny medal w indywidualnej jeździe na czas podczas szosowych MP w Kielcach.