Katalog Rowerowy 2009! Nadciąga…

Emocje sięgnęły zenitu, komputery się zagrzały, kawa skończyła. Za oknem już wiosna, a my ponownie zapraszamy do magicznego świata Katalogu Rowerowego, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzeba Wam do szczęścia. 2100 rowerów i ram, 168 widelców, prawie 4000 części, akcesoriów i ubiorów! Ponad 6000 produktów, profesjonalnie opisanych, w odświeżonym layoucie, to właśnie najbogatszy Katalog Rowerowy na polskim rynku, dostępny nie tylko w formie papierowej.
Już za chwilę zapraszamy też na stronę www.katalogrowerowy.pl do największej bazy z ofertą produktów o stale aktualizowanych cenach!
Znów podpowiemy Wam, zainspirujemy, rozpalimy ogień sezonowej gorączki. Bądźcie niewierni! Rower to Wasz partner, ale nie jest jeden na całe życie. Dojrzewając, dorastacie do bardziej profesjonalnych modeli, bardziej wycieniowanego sprzętu. Bądźcie poligamistami! Nie ma jednej miłości i nie ma jednego roweru do wszystkiego. Odkryjcie bogactwo katalogowych produktów! Zapraszamy! Zamówienia na katalog można składać na stronie Magazynu Rowerowego

top 3

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej

Filmy

Wybór redakcji

Czytaj więcej

Jeździj jak zawodowcy i zabezpiecz swój telefon na rowerze – uchwyt do telefonu na rower marki RokForm

Czytaj więcej
comments powered by Disqus

Informuj mnie o nowych artykułach